> <
 
להזמנת מופע, הנחייה וכל תוכן לאירוע שלכם
גאגא בוקינג היא הבית שלכם

חייגו 03 - 6056511 

ותקבלו יחס מהיר, מקצועי ואמין

ניפגש בשמחות צוות גאגא בוקינג

גאגא בוקינג | מופעי סטנד אפ בידור ומוסיקה לאירועים

ייצוג אמנים, הופעות סטנד אפ של הסטנדאפיסטים המובילים בישראל,הופעות מוסיקה לאומנים מהמובילים בארץ, חברת גאגא בוקינג מפיקה מופעי סטנד אפ בפסטיבלים, מופעי בידור ומעניקה ללקוחותיה פתרונות תוכן לכל אירוע ואירוע בהתאמה אישית ומקצועית עם יחס אדיב וחיוך רחב תמידי, חברתנו מייצגת את שלום אסייג, יובל סמו,סטטיק ובן אל תבורי,רועי לוי,ענת מגן שבו, ארז שלם, חן מזרחי, שאולי בדישי, דניאל אסייג , עו"ד לינור אברג'יל, רון שובל, סטלוס ואורן חן ועוד..  אמני סטנד אפ בידור ומוסיקה מהשורה הראשונה.

 בדף מופעי סטנד אפ תוכלו לצפות בפרופילים של כל הסטנדאפיסטים מהשורה הראשונה אשר אנו מייצגים, שם תוכלו לקורא אודות האמן, הרזומה שלו,לרכוש כרטיסים להופעות אונליין ותמונות מתוך הופעות סטנד אפ שונות שהעלה במשך השנים כמו גם קטעי וידאו שונים מתוך ההופעות.מתוך ראיון עם סטנדאפיסט

באחד הראיונות שעשינו עם אמן סטנד אפ, שאלנו שאלות מעניינות בנושא כמו למשל מהיכן אמני סטנדאפ לוקחים את הראיונות שלהם עבור מערכונים שהם מעלים בעת מופע סטנד אפ? וכך הוא ענה לנו: בתחילת דרכי בעולם הסטנד אפ הייתי מלא באדרנלין, הייתי מפנה זמן בלוח הזמנים שלי עבור ישיבה על כתיבת חומר. ממש מכין לעצמי אספרסו ארוך, נועל את הדלת, מנתק את הקווים, ויושב מוך הדף שעות רבות.

חושבים שזה עזר לו? אז לא, זה ממש לא עזר לו... בהמשך השיחה, טען אותו אמן סטנד אפ ידוע שלשבת ולכתוב זה לא דרך ליצור מערכונים עבור מופעי סטנד אפ. הוא אמר לנו: "פשוט צאו החוצה ותחוו את החיים, ספרו על החיים שלכם מנקודת מבט הומוריסטית". האומן צודק - הרי על איזה חיים נספר לקהל שלנו בהופעות הסטנד אפ אם נשב כל היום בבית ונכתוב?.

(מאת ירון בוני)