רועי לוי מארח את עופר שכטר הופעות

קטגוריות: סטנדאפיסטים
רועי לוי מארח את עופר שכטר

רועי לוי, הסטנדאפיסט המוצלח הממציא את עצמו בכל הופעה מחדש, מארח את עופר שכטר במופע קורע מצחוק. כששני אנשים מצחיקים כאלה מופיעים ביחד, אף אחד לא יוכל להישאר אדיש.

גאגא בוקינג ייצוג בלעדי - 03-6056511

אודות המופע:

מופע הסטנד אפ החדש של רועי לוי, בו הוא מארח את עופר שכטר, הינו מופע סטנד אפ טינאיג'ר מלא במרץ. מדובר במופע מקפיץ חושים, שייקח אתכם היושבים בקהל, אל תוך עולם של ציניות מצחיקה אשר תפיל אתכם מצחוק. רועי לוי ועופר שכטר ידועים בתור שני אנשים בעלי ציניות מצחיקה עד דמעות, כך שהשילוב בין השניים במופע החדש לא תשאיר אתכם אדישים אפילו לשנייה.

אודות רועי לוי:

רועי הוא סטנדאפיסט מאלתר מהמעלה הראשונה היודע להיקשר בדרך הנכונה למגוון מיני אירועים. מדובר בסטנדאפיסט מוכשר, בעל כושר ביטוי ציני ייחודי ומיוחד. תחילת דרכו של רועי הייתה היכן שאמני סטנד אפ רבים החלו את דרכם – "הקאמל קומדי קלאב". נכון להיום, מועדון סטנד אפ מצליח זה כבר נמצא בבעלותו של רועיי. מופעו הראשון של רועי  היה "רועיי עושה סטנד אפ" מופע אשר הצליח מאוד וגרר אחרי שלל ביקורות חיוביות.

קריירה טלוויזיונית:

רועי כבר הספיק לדפוק נוכחות כחבר פנאל בתוכניות טלוויזיה צולחות כמו "צחוק מהעבודה" בהנחיית שלום אסייג ו"משחק מכור". רועי גם הנחה את תוכנית הטלוויזיה "דאבל דייט" יחד עם דנה מודן ובימים אלו הוא מנחה עמה את "עונת החתונות".

אם תפסתם את העניין אז בטח קלטתם שרועי אינו חושב בדעתו להירגע וידו עוד נטויה, כל זמן כוחו מספיק די להחזיק מיקרופון ביד ולהצחיק את הקהל.