עו"ד לינור אברג'יל הופעות

קטגוריות: מרצים
לינור אברג'יל, מי שזכתה בתחרות מלכת היופי של ישראל לשנת 1998 ובאותה שנה עשתה היסטוריה וזכתה בתחרות מיס עולם, מזמינה אתכן הנשים להרצאה סוחפת ומאוד חזקה בנושא הכוח הנשי על התמודדותן של נשים עם הטרדות מיניות ואונס.

אודות ההרצאה

לינור אברג'יל ערכה הרצאות שעשו גלים בגולה: בקליבלנד שבארצות הברית הרצתה לינור לארגון נגד התעללות מינית בילדים, ובאוניברסיטת "פרינסטון" היוקרתית הרצתה לסטודנטיות הלומדות בקמפוס. לינור גם הופיעה בפני מתמודדות בתחרות מיס עולם שנערכה בדרום אפריקה לפני שנתיים.

לינור אברג'יל ממשיכה במסע ההרצאות שלה גם בישראל: בהרצאתה היא מגוללת את סיפור חייה המרתק המספר על הכוחות שהייתה צריכה לאזור ועל הדרך הקשה איתה נאלצה להתמודד בעקבות האונס שעברה. לינור היא אישה חזקה ביותר שהפכה לדמות נערצת בעיני נשים רבות ומסמלת את המושג "כוח נשי".

בהרצאה של לינור משולב קטע ווידאו מהסרט הדוקומנטרי חובק העולם שלינור מצלמת בימים אלו ביחד עם הבימאית "סיסיליה פק", בתו של השחקן ההוליוודי האגדי "גרגורי פק" והמפיק "מוטי רייפ" בו היא מראיינת נשים שעברו אונס ומעולם לא חשפו זאת בעיני המצלמה. בסרט לוקחות חלק גם ידועניות הוליוודיות כמו "שרון סטון", "ג'ואן קולינס" (אלקסיס) ו"פראן דרשר"(נני).

לינור מרגישה כי שליחותה בחיים האלה יחד עם המעמד לו זכתה בתחרות "מיס עולם" היא לחזק נשים אשר עברו חיים לא קלים. לינור "מאירה" להם את הדרך בכוחה האדיר ומחזקת אותן.

ההרצאה הינה הרצאה חזקה ומרגשת. משך ההרצאה כ-60 דקות והיא כוללת דיון פתוח עם הנשים בקהל בו לינור עונה על שאלות ומכוונת נשים בדרכה הייחודית. ההרצאה מתאימה ליום האישה, מכללות, אוניברסיטאות או לכל אירוע שהנושא הנ"ל חשוב לו.

אנו מתחייבים כי כל הנשים יוצאות מחוזקות בצורה בלתי רגילה מההרצאה של לינור. האפקט הינו מחזק ומדגיש כי הנשים הן המין החזק.

linorabargil.com