דידי הררי הופעות

דידי הררי – המנחה מספר אחת בישראלדידי הררי - שדרן הרדיו, הקריין והמנחה מספר בישראל נותן שירותי הנחייה לאירועים, ערבי צוות, כנסים ומופעים ציבוריים ופרטיים. לבירורים חייגו עכשיו:
קטגוריות: מנחים
דידי הררי – המנחה מספר אחת בישראל

דידי הררי - שדרן הרדיו, הקריין והמנחה מספר בישראל נותן שירותי הנחייה לאירועים, ערבי צוות, כנסים ומופעים ציבוריים ופרטיים. לבירורים חייגו עכשיו:

גאגא בוקינג ייצוג בלעדי - 03-6056511

אודות דידי הררי

דידי הררי מוכר לציבור כמנחה מוביל ברדיו הישראלי למעלה משלושים שנה. הוא התחיל את קריירת הרדיו המפוארת שלו ברשת ג' וכבר אז התגלה ככישרון גדול שעומד לטרוף את כל הקלפים.

באמצע שנות ה-90' עבר דידי לעבוד ברדיו ללא הפסקה בתור מנחה ראשי של התוכנית "דידי לוקאלי" אשר תשודר בשעות הצהריים בין 2 ל-4. תוכנית זו היא תוכנית הרדיו המצליחה ביותר בישראל בכל הזמנים שלא מפסיקה לשבור שיאי רייטינג והיא באוויר למעלה משמונה עשרה שנים.

בזכות קולו הערב, נבחר דידי להיות הכרוז הרשמי של מועדון מכבי תל אביב בכדורסל לאחר פרישתו של רפי גינת המיתולוגי. דידי ידוע גם כאחד האוהדים השרופים של מועדון הכדורגל כמו גם מועדון הכדורסל של מכבי תל אביב. דידי הוא גם הקול מאחורי תשדירי חסות ופרסומות מצליחות בפריים טיים.

דידי ניחן בחוש הומור ייחודי, סימפטיה ואנרגיות אשר באים לידי ביטויי בצורת ההגשה שלו. לא בכדי, נחשב דידי למנחה מספר אחת בישראל!. דידי הנחה אירועים ציבוריים רבים אשר חלקם הגדול הועברו בשידור חי בערוצים הראשיים של הטלוויזיה בישראל.